Collections

GLORIA

GLORIA dekoratif halı rugsu çok sayıda renk, desen ve ebat alternatifi ile tüm klasik ve modern tarzda döşenmiş mekanlara yılın trendini sunuyor. Doğanın tüm renklerinin buluştuğu bu rugsda mekan dekorasyonunda hemen dikkat çekici bir tarzı ortaya koyuyor. Farklı renk kombinleri ile salon, oturma odası, çocuk ve genç odalarında, yatak odası ve mutfakta şıklığın temsilcisi Gloria ile enerji dolu mekanlar hazırlamanıza yardımcı oluyor.

show collections

THEMA

Thema dekoratif halı rugsu flat dokuma tekniği ile dokundu. Polyester şönil yüzeyi ile renklere hakim, pamuk tabanı ile doğal, kaymaz lateks tabanı ile güvenli. Makina da yıkanabilir özelliği ile kullanıcılarına kolaylık sunan Thema flat dokuma sayesinde hafif ve kolay temizlenebilir. Her türlü mekan dekorasyonunda kullanabilen Thema size alternatif özgürlüğü sunuyor.

show collections

VIVIAN

Vivian halı rugsu özel olarak yumuşatılmış akrilik iplikten el halısı dokuma tekniğinde dokundu. İpeksi dokunuşu berrak renkleri ve pamuk tabanı ile doğal ve yumuşak bir yapıya sahip Vivian mekanlarınıza renk katıyor. Soft renklerin buluştuğu bu rugsda evinizin her alanında kalitesi, renkleri ve yumuşaklığı ile kendini ortaya koyuyor.

show collections