Koleksiyonlar

GLORIA

GLORIA dekoratif halı koleksiyonu çok sayıda renk, desen ve ebat alternatifi ile tüm klasik ve modern tarzda döşenmiş mekanlara yılın trendini sunuyor. Doğanın tüm renklerinin buluştuğu bu koleksiyonda mekan dekorasyonunda hemen dikkat çekici bir tarzı ortaya koyuyor. Farklı renk kombinleri ile salon, oturma odası, çocuk ve genç odalarında, yatak odası ve mutfakta şıklığın temsilcisi Gloria ile enerji dolu mekanlar hazırlamanıza yardımcı oluyor.

Koleksiyonu gör

THEMA

Thema dekoratif halı koleksiyonu flat dokuma tekniği ile dokundu. Polyester şönil yüzeyi ile renklere hakim, pamuk tabanı ile doğal, kaymaz lateks tabanı ile güvenli. Makina da yıkanabilir özelliği ile kullanıcılarına kolaylık sunan Thema flat dokuma sayesinde hafif ve kolay temizlenebilir. Her türlü mekan dekorasyonunda kullanabilen Thema size alternatif özgürlüğü sunuyor.

Koleksiyonu gör

VIVIAN

Vivian halı koleksiyonu özel olarak yumuşatılmış akrilik iplikten el halısı dokuma tekniğinde dokundu. İpeksi dokunuşu berrak renkleri ve pamuk tabanı ile doğal ve yumuşak bir yapıya sahip Vivian mekanlarınıza renk katıyor. Soft renklerin buluştuğu bu koleksiyonda evinizin her alanında kalitesi, renkleri ve yumuşaklığı ile kendini ortaya koyuyor.

Koleksiyonu gör