Cami Halıları

Yün Cami Halısı

Atalarımızdan bugüne kalite kullanım ve görsellikte ilk tercih olan yün cami halısı özgün renkler, sınırsız desen ve kalite alternatifi ile tüm cami, mescid gibi mekanlara en üst kalite kullanım ve görsellik sunuyor.

Koleksiyonu gör

Bambu Cami Halısı

Lüx ipek görünümlü ve pamuk özelliklerine sahip olan bambu cami halı koleksiyonu birinci sınıf yumuşak ve parlak bambu iplikler ile el dokuma düğüm tekniğiyle son teknoloji bilgisayarlı tezgahlarda dokuması yapılmıştır.

Koleksiyonu gör

Polyamid Cami Halısı

Sınırsız desen sınırsız renk olanağı sunan, onlarca rengin tonunu aynı anda kullanabileceğiniz teknoloji ile üretilen, yoğun insan trafiğinin olduğu camilerimiz için birinci tercih sebebidir. .

Koleksiyonu gör

Akrilik Cami Halısı

Sentetik iplikler arasında fiziksel olarak yün yumuşaklığı ve dolgunluğuna en yakın iplik cinsidir. Yüne göre daha uygun fiyatlı olan akrilik cami halısı keçelenme, aşınma, iz yapmaya, kirlenme, küflenme rutubete ve güvelenmeye karşı dayanıklıdır.

Koleksiyonu gör

Polipropilen Cami Halısı

Sentetik iplikler arasında en ucuz olanıdır, tüylenme, aşınma, kirlenme, küflenme, rutubet ve güvelenmeye karşı dayanıklı olan polipropilen cami halısı güneş ışınlarına karşı dayanıklılığı yüksek, az leke tutar ve temizlenmesi kolaydır.

Koleksiyonu gör